E-SHOP

TVORBA INTERNETOVÝCH OBCHODŮ

Pracujeme, abyste vydělávali...

Zabýváme se tvorbou a renovací internetových obchodů. Problematika nás zajímá již od roku 2010. Naší prioritou je vždy naprostá spokojenost zákazníka. Internetové obchody tvoříme dle přání zákazníka a jeho představy. Během tvorby probíhají telefonické, e-mailové či osobní konzultace. Pomáháme s jejich následnou údržbou a aktualizací.

Vlastníte internetový obchod a nejste s ním spokojeni? Chcete Vaše dosavadní inovovat? Obraťte se na nás, rádi Vám pomůžeme. Vylepšíme grafickou stránku k Vaší maximální spokojenosti.

Nejste vidět? Chcete zvýšit návštěvnost a viditelnost Vašich stránek či obchodu? Ani toto pro nás není neřešitelným problémem, zabýváme se také problematikou SEO optimalizace. Pomůžeme Vám zvýšit Vaši návštěvnost a vyhledávanost na internetu. Nevíte, co SEO optimalizace znamená, či jak funguje? Ani s tímto dotazem se na nás neváhejte obrátit, vše rádi vysvětlíme a seznámíme.

PRÁCE JE NAŠE ZÁBAVA...

Zkuste to s námi...

Koukáme na marketing, webové stránky a vše kolem elektronické prezentace jinýma očima. Práci bereme velmi vážně a rádi pomáháme. 

Domluvte si s námi nezávaznou schůzku, na které nám sdělíte své vize a požadavky. Na základě tohoto setkání Vám sestavíme kompletní cenovou nabídku na míru. 

Naším cílem je udělat plně funkční webové stránky či internetový obchod tak, aby vždy plnila svoji funkci a účel. Reference, které máme, jsou důkazem rozmanitosti přání zákazníků – každý www projekt je individuální. Nejsme zastánci nedodělané práce a odkládání povinností „na pak“, každý projekt se vždy snažíme dokončit v daném termínu a k naprosté spokojenosti zákazníka.

Tvorba webových stránek nebo internetového obchodu je známkou dlouhodobé spolupráce, proto je důležité, umět si vybrat svého partnera ke spolupráci.

Sídlo

Vodárenská 170
403 21 Ústí nad Labem

Fakturace

Michael Vajgl
IČO: 872 35 803