Webové stránky

Naše zaměření je na tvorbu a renovaci webových stránek a internetových obchodů. Nejste na internetu vidět? Chcete, aby se o Vás dozvědělo co nejširší spektrum potencionálních zákazníků?

Zabýváme se problematikou webových stránek a internetových obchodů již od roku 2010. Naší prioritou je vždy naprostá spokojenost zákazníka. Webové stránky a internetové obchody tvoříme dle přání zákazníka a jeho představy, během tvorby probíhají telefonické, e-mailové či osobní konzultace. Pomáháme s jejich následnou údržbou a aktualizací.

Vlastníte internetový obchod či webové stránky a nejste s nimi spokojeni? Chcete Vaše dosavadní inovovat? Obraťte se na nás, rádi Vám s Vašimi problémy pomůžeme. Vylepšíme grafickou stránku k Vaši maximální spokojenosti tak, aby pro Vás nebylo nutné platit za nové webové stránky či internetový obchod.

Nejste vidět? Chcete zvýšit návštěvnost a viditelnost Vašich stránek či obchodu? Ani toto pro nás není neřešitelným problémem, zabýváme se také problematikou SEO optimalizace. Vlastníme SEO linku a validujeme stránky. Pomůžeme Vám zvýšit Vaši návštěvnost a vyhledávanost na internetu. Nevíte, co SEO optimalizace znamená, či jak funguje? Ani s tímto dotazem se na nás neváhejte obrátit, vše rádi vysvětlíme a seznámíme.

Spolupráce

Tvorba stránek závisí vždy na přání a vizi zákazníka.

Při tvorbě stránek je pro nás vždy směrodatná představa zákazníka.

Naším cílem je udělat plně funkční webové stránky či internetový obchod tak, aby vždy plnila svoji funkci a účel, pro který je určen.

Naše reference jsou důkazem rozmanitosti přání zákazníků - každý www projekt je individuální.

Nejsme zastánci nedodělané práce a odkládání povinností "na pak", každý projekt se vždy snažíme dokončit v daném termínu a k naprosté spokojenosti zákazníka.

Tvorba webových stránek nebo internetového obchodu je známkou dlouhodobé spolupráce, proto je důležité, umět si vybrat svého partnera ke spolupráci.

Naši zákazníci automaticky získávají záruku řešení jakéhokoli problému do 24 hodin od jeho nahlášení.