Síťové služby

Další službou, kterou jsme Vám schopni poskytnout, je tvorba a instalace strukturované kabeláže. Ať se již jedná o rozvod sítě (internet) ve Vaši kanceláři, či společnosti, naším cílem je vytvořit či předělat tak, aby fungovala spolehlivě pro Vás i Vaši společnost. Nejste spokojeni s řešením Vaší sítě, serverem, který používáte? I s tímto jsme schopni Vám pomoci.

Zařizujete si kancelář či firmu, společnost, a potřebujete rozvést internetové připojení do každého počítače? Máte problémy se serverem, které je nutno řešit pro bezproblémový chod Vaší práce? Nevíte jaké by bylo nejlepší řešení Vaší situace? Obraťte se na nás, rádi Vám s Vaší situací pomůžeme. Zanalyzujeme Vaši situaci, navrhneme adekvátní a ideální řešení, provedeme její realizaci a postaráme se o veškerou následnou správu.

Máte rozvod sítě, ale už netušíte, který kabel kam vede? I tento problém rádi pomůžeme vyřešit k Vaší maximální spokojenosti.

Samozřejmě vytváříme i serverová řešení. Máte aplikace, programy, jakýkoli software, který je nutný pro práci všech uživatelů Vaší sítě? Navrhneme, vytvoříme či zrenovujeme Vaši vlastní LAN síť či server, nadále Vám s ním pomáháme a spravujeme Vám jej.

Pokud máte další specifické potíže, či cokoli, co zde není popsáno, zavolejte nám, či pošlete e-mail, Váš problém se tímto stává i naším.